Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Chełm Witosa14:36
Sikorskiego14:37
Chałubińskiego14:39
Odrzańska14:41
Pohulanka14:42
Śródmieście SKM14:44
Brama Wyżynna14:46
Dworzec Główny14:48
Brama Oliwska
 
14:51
0 min.
 
Chodowieckiego14:521 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:532 min.
 
Traugutta14:554 min.
 
Opera Bałtycka14:576 min.
 
Wyspiańskiego15:009 min.
 
Reja15:0110 min.
 
Mickiewicza15:0312 min.
 
Kościuszki15:0514 min.
 
Kolonia Uroda15:0615 min.
 
Grudziądzka15:0716 min.
 
al. Płażyńskiego15:0918 min.
 
Uczniowska15:1019 min.
 
Gdańska15:1221 min.
 
Sternicza15:1423 min.
 
Brzeźno15:1625 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy