Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Brzeźno14:34
Mazurska14:35
Wczasy14:36
Dworska14:38
al. Hallera14:39
Grudziądzka14:41
Kolonia Uroda14:42
Kościuszki14:44
Mickiewicza14:45
Reja14:46
Wyspiańskiego14:48
Opera Bałtycka14:50
Traugutta14:52
Uniwersytet Medyczny14:53
Chodowieckiego14:54
Brama Oliwska14:55
Dworzec Główny14:57
Brama Wyżynna14:59
Okopowa15:01
Żabi Kruk15:02
Chmielna15:03
Akademia Muzyczna
 
15:05
0 min.
 
Brama Żuławska15:072 min.
 
Głęboka15:094 min.
 
Przeróbka15:116 min.
 
Lenartowicza15:138 min.
 
Sucharskiego15:149 min.
 
Kaczeńce15:1510 min.
 
Lessowa15:1611 min.
 
Zimna15:1712 min.
 
Stogi Pasanil15:1914 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy