Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Brzeźno17:34
Mazurska17:35
Wczasy17:36
Dworska17:38
al. Hallera17:39
Grudziądzka17:41
Kolonia Uroda17:42
Kościuszki17:44
Mickiewicza17:45
Reja17:46
Wyspiańskiego17:48
Opera Bałtycka17:51
Traugutta17:53
Uniwersytet Medyczny17:54
Chodowieckiego17:55
Brama Oliwska17:56
Dworzec Główny17:58
Brama Wyżynna18:00
Okopowa18:02
Żabi Kruk
 
18:03
0 min.
 
Chmielna18:041 min.
 
Akademia Muzyczna18:063 min.
 
Brama Żuławska18:085 min.
 
Głęboka18:107 min.
 
Przeróbka18:129 min.
 
Lenartowicza18:1411 min.
 
Sucharskiego18:1512 min.
 
Kaczeńce18:1613 min.
 
Lessowa18:1714 min.
 
Zimna18:1815 min.
 
Stogi Pasanil18:2017 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy