Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brzeźno13:13
Mazurska13:14
Wczasy13:15
Dworska13:17
al. Hallera13:18
Grudziądzka13:20
Kolonia Uroda13:21
Kościuszki13:23
Mickiewicza13:24
Reja13:25
Wyspiańskiego13:27
Opera Bałtycka13:30
Traugutta13:32
Uniwersytet Medyczny13:33
Chodowieckiego13:34
Brama Oliwska13:35
Dworzec Główny13:37
Brama Wyżynna13:39
Okopowa13:41
Żabi Kruk
 
13:42
0 min.
 
Chmielna13:431 min.
 
Akademia Muzyczna13:453 min.
 
Brama Żuławska13:475 min.
 
Głęboka13:497 min.
 
Przeróbka13:519 min.
 
Lenartowicza13:5311 min.
 
Sucharskiego13:5412 min.
 
Kaczeńce13:5513 min.
 
Lessowa13:5614 min.
 
Zimna13:5715 min.
 
Stogi Pasanil13:5917 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy