Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Brzeźno12:13
Mazurska12:14
Wczasy12:15
Dworska12:17
al. Hallera12:18
Grudziądzka12:20
Kolonia Uroda12:21
Kościuszki12:23
Mickiewicza12:24
Reja12:25
Wyspiańskiego12:27
Opera Bałtycka12:30
Traugutta12:32
Uniwersytet Medyczny12:33
Chodowieckiego12:34
Brama Oliwska12:35
Dworzec Główny12:37
Brama Wyżynna12:39
Okopowa12:41
Żabi Kruk
 
12:42
0 min.
 
Chmielna12:431 min.
 
Akademia Muzyczna12:453 min.
 
Brama Żuławska12:475 min.
 
Głęboka12:497 min.
 
Przeróbka12:519 min.
 
Lenartowicza12:5311 min.
 
Sucharskiego12:5412 min.
 
Kaczeńce12:5513 min.
 
Lessowa12:5614 min.
 
Zimna12:5715 min.
 
Stogi Pasanil12:5917 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy