Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Brzeźno12:54
Mazurska12:55
Wczasy12:56
Dworska12:58
al. Hallera12:59
Grudziądzka13:01
Kolonia Uroda13:02
Kościuszki13:04
Mickiewicza13:05
Reja13:06
Wyspiańskiego13:08
Opera Bałtycka13:10
Traugutta13:12
Uniwersytet Medyczny13:13
Chodowieckiego13:14
Brama Oliwska13:15
Dworzec Główny13:17
Brama Wyżynna13:19
Okopowa13:21
Żabi Kruk
 
13:22
0 min.
 
Chmielna13:231 min.
 
Akademia Muzyczna13:253 min.
 
Brama Żuławska13:275 min.
 
Głęboka13:297 min.
 
Przeróbka13:319 min.
 
Lenartowicza13:3311 min.
 
Sucharskiego13:3412 min.
 
Kaczeńce13:3513 min.
 
Lessowa13:3614 min.
 
Zimna13:3715 min.
 
Stogi Pasanil13:3917 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy