Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Władysława IV05:58
Nowy Port Oliwska05:59
Przychodnia06:00
Rybołowców06:01
Kasztanowa06:02
Latarnia Morska06:03
Krasickiego06:05
Brzeźno06:06
Mazurska06:07
Wczasy06:08
Dworska06:10
al. Hallera06:11
Grudziądzka06:13
Kolonia Uroda06:14
Kościuszki06:16
Mickiewicza06:17
Reja06:18
Wyspiańskiego06:20
Opera Bałtycka06:23
Traugutta06:25
Uniwersytet Medyczny06:26
Chodowieckiego06:27
Brama Oliwska06:28
Dworzec Główny06:30
Brama Wyżynna06:32
Okopowa06:34
Żabi Kruk
 
06:35
0 min.
 
Chmielna06:361 min.
 
Akademia Muzyczna06:383 min.
 
Brama Żuławska06:405 min.
 
Głęboka06:427 min.
 
Przeróbka06:449 min.
 
Lenartowicza06:4611 min.
 
Sucharskiego06:4712 min.
 
Kaczeńce06:4813 min.
 
Lessowa06:4914 min.
 
Zimna06:5015 min.
 
Stogi Pasanil06:5217 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy