Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brzeźno07:54
Mazurska07:55
Wczasy07:56
Dworska07:58
al. Hallera07:59
Grudziądzka08:01
Kolonia Uroda08:02
Kościuszki08:04
Mickiewicza08:05
Reja08:06
Wyspiańskiego08:08
Opera Bałtycka08:10
Traugutta08:12
Uniwersytet Medyczny08:13
Chodowieckiego08:14
Brama Oliwska08:15
Dworzec Główny08:17
Brama Wyżynna08:19
Okopowa
 
08:21
0 min.
 
Żabi Kruk08:221 min.
 
Chmielna08:232 min.
 
Akademia Muzyczna08:254 min.
 
Brama Żuławska08:276 min.
 
Głęboka08:298 min.
 
Przeróbka08:3110 min.
 
Lenartowicza08:3312 min.
 
Sucharskiego08:3413 min.
 
Kaczeńce08:3514 min.
 
Lessowa08:3615 min.
 
Zimna08:3716 min.
 
Stogi Pasanil08:3918 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy