Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Brzeźno20:36
Mazurska20:37
Wczasy20:38
Dworska20:40
al. Hallera20:41
Grudziądzka20:43
Kolonia Uroda20:44
Kościuszki20:46
Mickiewicza20:47
Reja20:48
Wyspiańskiego20:50
Opera Bałtycka20:52
Traugutta20:54
Uniwersytet Medyczny20:55
Chodowieckiego20:56
Brama Oliwska20:57
Dworzec Główny20:59
Brama Wyżynna21:01
Okopowa
 
21:03
0 min.
 
Żabi Kruk21:041 min.
 
Chmielna21:052 min.
 
Akademia Muzyczna21:074 min.
 
Brama Żuławska21:096 min.
 
Głęboka21:118 min.
 
Przeróbka21:1310 min.
 
Lenartowicza21:1512 min.
 
Sucharskiego21:1613 min.
 
Kaczeńce21:1714 min.
 
Lessowa21:1815 min.
 
Zimna21:1916 min.
 
Stogi Pasanil21:2118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy