Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brzeźno17:54
Mazurska17:55
Wczasy17:56
Dworska17:58
al. Hallera17:59
Grudziądzka18:01
Kolonia Uroda18:02
Kościuszki18:04
Mickiewicza18:05
Reja18:06
Wyspiańskiego18:08
Opera Bałtycka18:11
Traugutta18:13
Uniwersytet Medyczny18:14
Chodowieckiego18:15
Brama Oliwska18:16
Dworzec Główny18:18
Brama Wyżynna18:20
Okopowa
 
18:22
0 min.
 
Żabi Kruk18:231 min.
 
Chmielna18:242 min.
 
Akademia Muzyczna18:264 min.
 
Brama Żuławska18:286 min.
 
Głęboka18:308 min.
 
Przeróbka18:3210 min.
 
Lenartowicza18:3412 min.
 
Sucharskiego18:3513 min.
 
Kaczeńce18:3614 min.
 
Lessowa18:3715 min.
 
Zimna18:3816 min.
 
Stogi Pasanil18:4018 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy