Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Brzeźno15:56
Mazurska15:57
Wczasy15:58
Dworska16:00
al. Hallera16:01
Grudziądzka16:03
Kolonia Uroda16:04
Kościuszki16:06
Mickiewicza16:07
Reja16:08
Wyspiańskiego16:10
Opera Bałtycka16:13
Traugutta16:15
Uniwersytet Medyczny16:16
Chodowieckiego16:17
Brama Oliwska16:18
Dworzec Główny16:20
Brama Wyżynna16:22
Okopowa
 
16:24
0 min.
 
Żabi Kruk16:251 min.
 
Chmielna16:262 min.
 
Akademia Muzyczna16:284 min.
 
Brama Żuławska16:306 min.
 
Głęboka16:328 min.
 
Przeróbka16:3410 min.
 
Lenartowicza16:3612 min.
 
Sucharskiego16:3713 min.
 
Kaczeńce16:3814 min.
 
Lessowa16:3915 min.
 
Zimna16:4016 min.
 
Stogi Pasanil16:4218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy