Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Władysława IV05:05
Nowy Port Góreckiego05:06
Marynarki Polskiej05:08
Śnieżna05:09
Stadion Energa Gdańsk05:11
Mostostal05:12
Żaglowa - AmberExpo05:13
Swojska05:15
Węzeł Kliniczna05:16
Twarda05:17
Stocznia Północna05:18
Stocznia SKM05:20
Plac Solidarności05:21
Dworzec Główny05:23
Brama Wyżynna05:25
Okopowa
 
05:27
0 min.
 
Żabi Kruk05:281 min.
 
Chmielna05:292 min.
 
Akademia Muzyczna05:314 min.
 
Brama Żuławska05:336 min.
 
Głęboka05:358 min.
 
Przeróbka05:3710 min.
 
Lenartowicza05:3912 min.
 
Sucharskiego05:4013 min.
 
Kaczeńce05:4114 min.
 
Lessowa05:4215 min.
 
Zimna05:4316 min.
 
Stogi Pasanil05:4518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy