Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Brzeźno15:26
Mazurska15:27
Wczasy15:28
Dworska15:30
al. Hallera15:31
Grudziądzka15:33
Kolonia Uroda15:34
Kościuszki15:36
Mickiewicza15:37
Reja15:38
Wyspiańskiego15:40
Opera Bałtycka15:43
Traugutta15:45
Uniwersytet Medyczny15:46
Chodowieckiego15:47
Brama Oliwska15:48
Dworzec Główny15:50
Brama Wyżynna15:52
Okopowa
 
15:54
0 min.
 
Żabi Kruk15:551 min.
 
Chmielna15:562 min.
 
Akademia Muzyczna15:584 min.
 
Brama Żuławska16:006 min.
 
Głęboka16:028 min.
 
Przeróbka16:0410 min.
 
Lenartowicza16:0612 min.
 
Sucharskiego16:0713 min.
 
Kaczeńce16:0814 min.
 
Lessowa16:0915 min.
 
Zimna16:1016 min.
 
Stogi Pasanil16:1218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy