Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Brzeźno10:33
Mazurska10:34
Wczasy10:35
Dworska10:37
al. Hallera10:38
Grudziądzka10:40
Kolonia Uroda10:41
Kościuszki10:43
Mickiewicza10:44
Reja10:45
Wyspiańskiego10:47
Opera Bałtycka10:50
Traugutta10:52
Uniwersytet Medyczny10:53
Chodowieckiego10:54
Brama Oliwska10:55
Dworzec Główny10:57
Brama Wyżynna10:59
Okopowa
 
11:01
0 min.
 
Żabi Kruk11:021 min.
 
Chmielna11:032 min.
 
Akademia Muzyczna11:054 min.
 
Brama Żuławska11:076 min.
 
Głęboka11:098 min.
 
Przeróbka11:1110 min.
 
Lenartowicza11:1312 min.
 
Sucharskiego11:1413 min.
 
Kaczeńce11:1514 min.
 
Lessowa11:1615 min.
 
Zimna11:1716 min.
 
Stogi Pasanil11:1918 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy