Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brzeźno09:53
Mazurska09:54
Wczasy09:55
Dworska09:57
al. Hallera09:58
Grudziądzka10:00
Kolonia Uroda10:01
Kościuszki10:03
Mickiewicza10:04
Reja10:05
Wyspiańskiego10:07
Opera Bałtycka10:10
Traugutta10:12
Uniwersytet Medyczny10:13
Chodowieckiego10:14
Brama Oliwska10:15
Dworzec Główny10:17
Brama Wyżynna10:19
Okopowa
 
10:21
0 min.
 
Żabi Kruk10:221 min.
 
Chmielna10:232 min.
 
Akademia Muzyczna10:254 min.
 
Brama Żuławska10:276 min.
 
Głęboka10:298 min.
 
Przeróbka10:3110 min.
 
Lenartowicza10:3312 min.
 
Sucharskiego10:3413 min.
 
Kaczeńce10:3514 min.
 
Lessowa10:3615 min.
 
Zimna10:3716 min.
 
Stogi Pasanil10:3918 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy