Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Brzeźno14:14
Mazurska14:15
Wczasy14:16
Dworska14:18
al. Hallera14:19
Grudziądzka14:21
Kolonia Uroda14:22
Kościuszki14:24
Mickiewicza14:25
Reja14:26
Wyspiańskiego14:28
Opera Bałtycka14:30
Traugutta14:32
Uniwersytet Medyczny14:33
Chodowieckiego14:34
Brama Oliwska14:35
Dworzec Główny14:37
Brama Wyżynna14:39
Okopowa
 
14:41
0 min.
 
Żabi Kruk14:421 min.
 
Chmielna14:432 min.
 
Akademia Muzyczna14:454 min.
 
Brama Żuławska14:476 min.
 
Głęboka14:498 min.
 
Przeróbka14:5110 min.
 
Lenartowicza14:5312 min.
 
Sucharskiego14:5413 min.
 
Kaczeńce14:5514 min.
 
Lessowa14:5615 min.
 
Zimna14:5716 min.
 
Stogi Pasanil14:5918 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy