Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Władysława IV04:28
Nowy Port Oliwska04:29
Przychodnia04:30
Rybołowców04:31
Kasztanowa04:32
Latarnia Morska04:33
Krasickiego04:35
Brzeźno04:36
Mazurska04:37
Wczasy04:38
Dworska04:40
al. Hallera04:41
Grudziądzka04:43
Kolonia Uroda04:44
Kościuszki04:46
Mickiewicza04:47
Reja04:48
Wyspiańskiego04:50
Opera Bałtycka04:52
Traugutta04:54
Uniwersytet Medyczny04:55
Chodowieckiego04:56
Brama Oliwska04:57
Dworzec Główny04:59
Brama Wyżynna05:01
Okopowa
 
05:03
0 min.
 
Żabi Kruk05:041 min.
 
Chmielna05:052 min.
 
Akademia Muzyczna05:074 min.
 
Brama Żuławska05:096 min.
 
Głęboka05:118 min.
 
Przeróbka05:1310 min.
 
Lenartowicza05:1512 min.
 
Sucharskiego05:1613 min.
 
Kaczeńce05:1714 min.
 
Lessowa05:1815 min.
 
Zimna05:1916 min.
 
Stogi Pasanil05:2118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy