Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Brzeźno17:34
Mazurska17:35
Wczasy17:36
Dworska17:38
al. Hallera17:39
Grudziądzka17:41
Kolonia Uroda17:42
Kościuszki17:44
Mickiewicza17:45
Reja17:46
Wyspiańskiego17:48
Opera Bałtycka17:50
Traugutta17:52
Uniwersytet Medyczny17:53
Chodowieckiego17:54
Brama Oliwska17:55
Dworzec Główny17:57
Brama Wyżynna17:59
Okopowa
 
18:01
0 min.
 
Żabi Kruk18:021 min.
 
Chmielna18:032 min.
 
Akademia Muzyczna18:054 min.
 
Brama Żuławska18:076 min.
 
Głęboka18:098 min.
 
Przeróbka18:1110 min.
 
Lenartowicza18:1312 min.
 
Sucharskiego18:1413 min.
 
Kaczeńce18:1514 min.
 
Lessowa18:1615 min.
 
Zimna18:1716 min.
 
Stogi Pasanil18:1918 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy