Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brzeźno17:06
Mazurska17:07
Wczasy17:08
Dworska17:10
al. Hallera17:11
Grudziądzka17:13
Kolonia Uroda17:14
Kościuszki17:16
Mickiewicza17:17
Reja17:18
Wyspiańskiego17:20
Opera Bałtycka17:23
Traugutta17:25
Uniwersytet Medyczny17:26
Chodowieckiego17:27
Brama Oliwska17:28
Dworzec Główny17:30
Brama Wyżynna
 
17:32
0 min.
 
Okopowa17:342 min.
 
Żabi Kruk17:353 min.
 
Chmielna17:364 min.
 
Akademia Muzyczna17:386 min.
 
Brama Żuławska17:408 min.
 
Głęboka17:4210 min.
 
Przeróbka17:4412 min.
 
Lenartowicza17:4614 min.
 
Sucharskiego17:4715 min.
 
Kaczeńce17:4816 min.
 
Lessowa17:4917 min.
 
Zimna17:5018 min.
 
Stogi Pasanil17:5220 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy