Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Brzeźno14:26
Mazurska14:27
Wczasy14:28
Dworska14:30
al. Hallera14:31
Grudziądzka14:33
Kolonia Uroda14:34
Kościuszki14:36
Mickiewicza14:37
Reja14:38
Wyspiańskiego14:40
Opera Bałtycka14:43
Traugutta14:45
Uniwersytet Medyczny14:46
Chodowieckiego14:47
Brama Oliwska14:48
Dworzec Główny14:50
Brama Wyżynna
 
14:52
0 min.
 
Okopowa14:542 min.
 
Żabi Kruk14:553 min.
 
Chmielna14:564 min.
 
Akademia Muzyczna14:586 min.
 
Brama Żuławska15:008 min.
 
Głęboka15:0210 min.
 
Przeróbka15:0412 min.
 
Lenartowicza15:0614 min.
 
Sucharskiego15:0715 min.
 
Kaczeńce15:0816 min.
 
Lessowa15:0917 min.
 
Zimna15:1018 min.
 
Stogi Pasanil15:1220 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy