Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Brzeźno13:13
Mazurska13:14
Wczasy13:15
Dworska13:17
al. Hallera13:18
Grudziądzka13:20
Kolonia Uroda13:21
Kościuszki13:23
Mickiewicza13:24
Reja13:25
Wyspiańskiego13:27
Opera Bałtycka13:30
Traugutta13:32
Uniwersytet Medyczny13:33
Chodowieckiego13:34
Brama Oliwska13:35
Dworzec Główny13:37
Brama Wyżynna
 
13:39
0 min.
 
Okopowa13:412 min.
 
Żabi Kruk13:423 min.
 
Chmielna13:434 min.
 
Akademia Muzyczna13:456 min.
 
Brama Żuławska13:478 min.
 
Głęboka13:4910 min.
 
Przeróbka13:5112 min.
 
Lenartowicza13:5314 min.
 
Sucharskiego13:5415 min.
 
Kaczeńce13:5516 min.
 
Lessowa13:5617 min.
 
Zimna13:5718 min.
 
Stogi Pasanil13:5920 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy