Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brzeźno07:46
Mazurska07:47
Wczasy07:48
Dworska07:50
al. Hallera07:51
Grudziądzka07:53
Kolonia Uroda07:54
Kościuszki07:56
Mickiewicza07:57
Reja07:58
Wyspiańskiego08:00
Opera Bałtycka08:03
Traugutta08:05
Uniwersytet Medyczny08:06
Chodowieckiego08:07
Brama Oliwska08:08
Dworzec Główny08:10
Brama Wyżynna
 
08:12
0 min.
 
Okopowa08:142 min.
 
Żabi Kruk08:153 min.
 
Chmielna08:164 min.
 
Akademia Muzyczna08:186 min.
 
Brama Żuławska08:208 min.
 
Głęboka08:2210 min.
 
Przeróbka08:2412 min.
 
Lenartowicza08:2614 min.
 
Sucharskiego08:2715 min.
 
Kaczeńce08:2816 min.
 
Lessowa08:2917 min.
 
Zimna08:3018 min.
 
Stogi Pasanil08:3220 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy