Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Brzeźno18:53
Mazurska18:54
Wczasy18:55
Dworska18:57
al. Hallera18:58
Grudziądzka19:00
Kolonia Uroda19:01
Kościuszki19:03
Mickiewicza19:04
Reja19:05
Wyspiańskiego19:07
Opera Bałtycka19:09
Traugutta19:11
Uniwersytet Medyczny19:12
Chodowieckiego19:13
Brama Oliwska19:14
Dworzec Główny19:16
Brama Wyżynna
 
19:18
0 min.
 
Okopowa19:202 min.
 
Żabi Kruk19:213 min.
 
Chmielna19:224 min.
 
Akademia Muzyczna19:246 min.
 
Brama Żuławska19:268 min.
 
Głęboka19:2810 min.
 
Przeróbka19:3012 min.
 
Lenartowicza19:3214 min.
 
Sucharskiego19:3315 min.
 
Kaczeńce19:3416 min.
 
Lessowa19:3517 min.
 
Zimna19:3618 min.
 
Stogi Pasanil19:3820 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy