Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Brzeźno15:34
Mazurska15:35
Wczasy15:36
Dworska15:38
al. Hallera15:39
Grudziądzka15:41
Kolonia Uroda15:42
Kościuszki15:44
Mickiewicza15:45
Reja15:46
Wyspiańskiego15:48
Opera Bałtycka15:50
Traugutta15:52
Uniwersytet Medyczny15:53
Chodowieckiego15:54
Brama Oliwska15:55
Dworzec Główny15:57
Brama Wyżynna
 
15:59
0 min.
 
Okopowa16:012 min.
 
Żabi Kruk16:023 min.
 
Chmielna16:034 min.
 
Akademia Muzyczna16:056 min.
 
Brama Żuławska16:078 min.
 
Głęboka16:0910 min.
 
Przeróbka16:1112 min.
 
Lenartowicza16:1314 min.
 
Sucharskiego16:1415 min.
 
Kaczeńce16:1516 min.
 
Lessowa16:1617 min.
 
Zimna16:1718 min.
 
Stogi Pasanil16:1920 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy