Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brzeźno10:34
Mazurska10:35
Wczasy10:36
Dworska10:38
al. Hallera10:39
Grudziądzka10:41
Kolonia Uroda10:42
Kościuszki10:44
Mickiewicza10:45
Reja10:46
Wyspiańskiego10:48
Opera Bałtycka10:50
Traugutta10:52
Uniwersytet Medyczny10:53
Chodowieckiego10:54
Brama Oliwska10:55
Dworzec Główny10:57
Brama Wyżynna
 
10:59
0 min.
 
Okopowa11:012 min.
 
Żabi Kruk11:023 min.
 
Chmielna11:034 min.
 
Akademia Muzyczna11:056 min.
 
Brama Żuławska11:078 min.
 
Głęboka11:0910 min.
 
Przeróbka11:1112 min.
 
Lenartowicza11:1314 min.
 
Sucharskiego11:1415 min.
 
Kaczeńce11:1516 min.
 
Lessowa11:1617 min.
 
Zimna11:1718 min.
 
Stogi Pasanil11:1920 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy