Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brzeźno08:54
Mazurska08:55
Wczasy08:56
Dworska08:58
al. Hallera08:59
Grudziądzka09:01
Kolonia Uroda09:02
Kościuszki09:04
Mickiewicza09:05
Reja09:06
Wyspiańskiego09:08
Opera Bałtycka09:10
Traugutta09:12
Uniwersytet Medyczny09:13
Chodowieckiego09:14
Brama Oliwska09:15
Dworzec Główny09:17
Brama Wyżynna
 
09:19
0 min.
 
Okopowa09:212 min.
 
Żabi Kruk09:223 min.
 
Chmielna09:234 min.
 
Akademia Muzyczna09:256 min.
 
Brama Żuławska09:278 min.
 
Głęboka09:2910 min.
 
Przeróbka09:3112 min.
 
Lenartowicza09:3314 min.
 
Sucharskiego09:3415 min.
 
Kaczeńce09:3516 min.
 
Lessowa09:3617 min.
 
Zimna09:3718 min.
 
Stogi Pasanil09:3920 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy