Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brzeźno07:14
Mazurska07:15
Wczasy07:16
Dworska07:18
al. Hallera07:19
Grudziądzka07:21
Kolonia Uroda07:22
Kościuszki07:24
Mickiewicza07:25
Reja07:26
Wyspiańskiego07:28
Opera Bałtycka07:30
Traugutta07:32
Uniwersytet Medyczny
 
07:33
0 min.
 
Chodowieckiego07:341 min.
 
Brama Oliwska07:352 min.
 
Dworzec Główny07:374 min.
 
Brama Wyżynna07:396 min.
 
Okopowa07:418 min.
 
Żabi Kruk07:429 min.
 
Chmielna07:4310 min.
 
Akademia Muzyczna07:4512 min.
 
Brama Żuławska07:4714 min.
 
Głęboka07:4916 min.
 
Przeróbka07:5118 min.
 
Lenartowicza07:5320 min.
 
Sucharskiego07:5421 min.
 
Kaczeńce07:5522 min.
 
Lessowa07:5623 min.
 
Zimna07:5724 min.
 
Stogi Pasanil07:5926 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy