Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brzeźno22:06
Mazurska22:07
Wczasy22:08
Dworska22:10
al. Hallera22:11
Grudziądzka22:13
Kolonia Uroda22:14
Kościuszki22:16
Mickiewicza22:17
Reja22:18
Wyspiańskiego22:20
Opera Bałtycka22:22
Traugutta22:24
Uniwersytet Medyczny
 
22:25
0 min.
 
Chodowieckiego22:261 min.
 
Brama Oliwska22:272 min.
 
Dworzec Główny22:294 min.
 
Brama Wyżynna22:316 min.
 
Okopowa22:338 min.
 
Żabi Kruk22:349 min.
 
Chmielna22:3510 min.
 
Akademia Muzyczna22:3712 min.
 
Brama Żuławska22:3914 min.
 
Głęboka22:4116 min.
 
Przeróbka22:4318 min.
 
Lenartowicza22:4520 min.
 
Sucharskiego22:4621 min.
 
Kaczeńce22:4722 min.
 
Lessowa22:4823 min.
 
Zimna22:4924 min.
 
Stogi Pasanil22:5126 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy