Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brzeźno19:54
Mazurska19:55
Wczasy19:56
Dworska19:58
al. Hallera19:59
Grudziądzka20:01
Kolonia Uroda20:02
Kościuszki20:04
Mickiewicza20:05
Reja20:06
Wyspiańskiego20:08
Opera Bałtycka20:10
Traugutta20:12
Uniwersytet Medyczny
 
20:13
0 min.
 
Chodowieckiego20:141 min.
 
Brama Oliwska20:152 min.
 
Dworzec Główny20:174 min.
 
Brama Wyżynna20:196 min.
 
Okopowa20:218 min.
 
Żabi Kruk20:229 min.
 
Chmielna20:2310 min.
 
Akademia Muzyczna20:2512 min.
 
Brama Żuławska20:2714 min.
 
Głęboka20:2916 min.
 
Przeróbka20:3118 min.
 
Lenartowicza20:3320 min.
 
Sucharskiego20:3421 min.
 
Kaczeńce20:3522 min.
 
Lessowa20:3623 min.
 
Zimna20:3724 min.
 
Stogi Pasanil20:3926 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy