Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brzeźno19:14
Mazurska19:15
Wczasy19:16
Dworska19:18
al. Hallera19:19
Grudziądzka19:21
Kolonia Uroda19:22
Kościuszki19:24
Mickiewicza19:25
Reja19:26
Wyspiańskiego19:28
Opera Bałtycka19:31
Traugutta19:33
Uniwersytet Medyczny
 
19:34
0 min.
 
Chodowieckiego19:351 min.
 
Brama Oliwska19:362 min.
 
Dworzec Główny19:384 min.
 
Brama Wyżynna19:406 min.
 
Okopowa19:428 min.
 
Żabi Kruk19:439 min.
 
Chmielna19:4410 min.
 
Akademia Muzyczna19:4612 min.
 
Brama Żuławska19:4814 min.
 
Głęboka19:5016 min.
 
Przeróbka19:5218 min.
 
Lenartowicza19:5420 min.
 
Sucharskiego19:5521 min.
 
Kaczeńce19:5622 min.
 
Lessowa19:5723 min.
 
Zimna19:5824 min.
 
Stogi Pasanil20:0026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy