Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brzeźno14:26
Mazurska14:27
Wczasy14:28
Dworska14:30
al. Hallera14:31
Grudziądzka14:33
Kolonia Uroda14:34
Kościuszki14:36
Mickiewicza14:37
Reja14:38
Wyspiańskiego14:40
Opera Bałtycka14:43
Traugutta14:45
Uniwersytet Medyczny
 
14:46
0 min.
 
Chodowieckiego14:471 min.
 
Brama Oliwska14:482 min.
 
Dworzec Główny14:504 min.
 
Brama Wyżynna14:526 min.
 
Okopowa14:548 min.
 
Żabi Kruk14:559 min.
 
Chmielna14:5610 min.
 
Akademia Muzyczna14:5812 min.
 
Brama Żuławska15:0014 min.
 
Głęboka15:0216 min.
 
Przeróbka15:0418 min.
 
Lenartowicza15:0620 min.
 
Sucharskiego15:0721 min.
 
Kaczeńce15:0822 min.
 
Lessowa15:0923 min.
 
Zimna15:1024 min.
 
Stogi Pasanil15:1226 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy