Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brzeźno10:13
Mazurska10:14
Wczasy10:15
Dworska10:17
al. Hallera10:18
Grudziądzka10:20
Kolonia Uroda10:21
Kościuszki10:23
Mickiewicza10:24
Reja10:25
Wyspiańskiego10:27
Opera Bałtycka10:30
Traugutta10:32
Uniwersytet Medyczny
 
10:33
0 min.
 
Chodowieckiego10:341 min.
 
Brama Oliwska10:352 min.
 
Dworzec Główny10:374 min.
 
Brama Wyżynna10:396 min.
 
Okopowa10:418 min.
 
Żabi Kruk10:429 min.
 
Chmielna10:4310 min.
 
Akademia Muzyczna10:4512 min.
 
Brama Żuławska10:4714 min.
 
Głęboka10:4916 min.
 
Przeróbka10:5118 min.
 
Lenartowicza10:5320 min.
 
Sucharskiego10:5421 min.
 
Kaczeńce10:5522 min.
 
Lessowa10:5623 min.
 
Zimna10:5724 min.
 
Stogi Pasanil10:5926 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy