Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brzeźno07:16
Mazurska07:17
Wczasy07:18
Dworska07:20
al. Hallera07:21
Grudziądzka07:23
Kolonia Uroda07:24
Kościuszki07:26
Mickiewicza07:27
Reja07:28
Wyspiańskiego07:30
Opera Bałtycka07:33
Traugutta07:35
Uniwersytet Medyczny
 
07:36
0 min.
 
Chodowieckiego07:371 min.
 
Brama Oliwska07:382 min.
 
Dworzec Główny07:404 min.
 
Brama Wyżynna07:426 min.
 
Okopowa07:448 min.
 
Żabi Kruk07:459 min.
 
Chmielna07:4610 min.
 
Akademia Muzyczna07:4812 min.
 
Brama Żuławska07:5014 min.
 
Głęboka07:5216 min.
 
Przeróbka07:5418 min.
 
Lenartowicza07:5620 min.
 
Sucharskiego07:5721 min.
 
Kaczeńce07:5822 min.
 
Lessowa07:5923 min.
 
Zimna08:0024 min.
 
Stogi Pasanil08:0226 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy