Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brzeźno20:36
Mazurska20:37
Wczasy20:38
Dworska20:40
al. Hallera20:41
Grudziądzka20:43
Kolonia Uroda20:44
Kościuszki20:46
Mickiewicza20:47
Reja20:48
Wyspiańskiego20:50
Opera Bałtycka20:52
Traugutta20:54
Uniwersytet Medyczny
 
20:55
0 min.
 
Chodowieckiego20:561 min.
 
Brama Oliwska20:572 min.
 
Dworzec Główny20:594 min.
 
Brama Wyżynna21:016 min.
 
Okopowa21:038 min.
 
Żabi Kruk21:049 min.
 
Chmielna21:0510 min.
 
Akademia Muzyczna21:0712 min.
 
Brama Żuławska21:0914 min.
 
Głęboka21:1116 min.
 
Przeróbka21:1318 min.
 
Lenartowicza21:1520 min.
 
Sucharskiego21:1621 min.
 
Kaczeńce21:1722 min.
 
Lessowa21:1823 min.
 
Zimna21:1924 min.
 
Stogi Pasanil21:2126 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy