Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brzeźno20:14
Mazurska20:15
Wczasy20:16
Dworska20:18
al. Hallera20:19
Grudziądzka20:21
Kolonia Uroda20:22
Kościuszki20:24
Mickiewicza20:25
Reja20:26
Wyspiańskiego20:28
Opera Bałtycka20:30
Traugutta20:32
Uniwersytet Medyczny
 
20:33
0 min.
 
Chodowieckiego20:341 min.
 
Brama Oliwska20:352 min.
 
Dworzec Główny20:374 min.
 
Brama Wyżynna20:396 min.
 
Okopowa20:418 min.
 
Żabi Kruk20:429 min.
 
Chmielna20:4310 min.
 
Akademia Muzyczna20:4512 min.
 
Brama Żuławska20:4714 min.
 
Głęboka20:4916 min.
 
Przeróbka20:5118 min.
 
Lenartowicza20:5320 min.
 
Sucharskiego20:5421 min.
 
Kaczeńce20:5522 min.
 
Lessowa20:5623 min.
 
Zimna20:5724 min.
 
Stogi Pasanil20:5926 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy