Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Władysława IV04:28
Nowy Port Oliwska04:29
Przychodnia04:30
Rybołowców04:31
Kasztanowa04:32
Latarnia Morska04:33
Krasickiego04:35
Brzeźno04:36
Mazurska04:37
Wczasy04:38
Dworska04:40
al. Hallera04:41
Grudziądzka04:43
Kolonia Uroda04:44
Kościuszki04:46
Mickiewicza04:47
Reja04:48
Wyspiańskiego04:50
Opera Bałtycka04:52
Traugutta04:54
Uniwersytet Medyczny
 
04:55
0 min.
 
Chodowieckiego04:561 min.
 
Brama Oliwska04:572 min.
 
Dworzec Główny04:594 min.
 
Brama Wyżynna05:016 min.
 
Okopowa05:038 min.
 
Żabi Kruk05:049 min.
 
Chmielna05:0510 min.
 
Akademia Muzyczna05:0712 min.
 
Brama Żuławska05:0914 min.
 
Głęboka05:1116 min.
 
Przeróbka05:1318 min.
 
Lenartowicza05:1520 min.
 
Sucharskiego05:1621 min.
 
Kaczeńce05:1722 min.
 
Lessowa05:1823 min.
 
Zimna05:1924 min.
 
Stogi Pasanil05:2126 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy