Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Brzeźno19:34
Mazurska19:35
Wczasy19:36
Dworska19:38
al. Hallera19:39
Grudziądzka19:41
Kolonia Uroda19:42
Kościuszki19:44
Mickiewicza19:45
Reja19:46
Wyspiańskiego19:48
Opera Bałtycka19:50
Traugutta19:52
Uniwersytet Medyczny
 
19:53
0 min.
 
Chodowieckiego19:541 min.
 
Brama Oliwska19:552 min.
 
Dworzec Główny19:574 min.
 
Brama Wyżynna19:596 min.
 
Okopowa20:018 min.
 
Żabi Kruk20:029 min.
 
Chmielna20:0310 min.
 
Akademia Muzyczna20:0512 min.
 
Brama Żuławska20:0714 min.
 
Głęboka20:0916 min.
 
Przeróbka20:1118 min.
 
Lenartowicza20:1320 min.
 
Sucharskiego20:1421 min.
 
Kaczeńce20:1522 min.
 
Lessowa20:1623 min.
 
Zimna20:1724 min.
 
Stogi Pasanil20:1926 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy