Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brzeźno17:54
Mazurska17:55
Wczasy17:56
Dworska17:58
al. Hallera17:59
Grudziądzka18:01
Kolonia Uroda18:02
Kościuszki18:04
Mickiewicza18:05
Reja18:06
Wyspiańskiego18:08
Opera Bałtycka18:10
Traugutta18:12
Uniwersytet Medyczny
 
18:13
0 min.
 
Chodowieckiego18:141 min.
 
Brama Oliwska18:152 min.
 
Dworzec Główny18:174 min.
 
Brama Wyżynna18:196 min.
 
Okopowa18:218 min.
 
Żabi Kruk18:229 min.
 
Chmielna18:2310 min.
 
Akademia Muzyczna18:2512 min.
 
Brama Żuławska18:2714 min.
 
Głęboka18:2916 min.
 
Przeróbka18:3118 min.
 
Lenartowicza18:3320 min.
 
Sucharskiego18:3421 min.
 
Kaczeńce18:3522 min.
 
Lessowa18:3623 min.
 
Zimna18:3724 min.
 
Stogi Pasanil18:3926 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy