Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brzeźno16:34
Mazurska16:35
Wczasy16:36
Dworska16:38
al. Hallera16:39
Grudziądzka16:41
Kolonia Uroda16:42
Kościuszki16:44
Mickiewicza16:45
Reja16:46
Wyspiańskiego16:48
Opera Bałtycka16:50
Traugutta16:52
Uniwersytet Medyczny
 
16:53
0 min.
 
Chodowieckiego16:541 min.
 
Brama Oliwska16:552 min.
 
Dworzec Główny16:574 min.
 
Brama Wyżynna16:596 min.
 
Okopowa17:018 min.
 
Żabi Kruk17:029 min.
 
Chmielna17:0310 min.
 
Akademia Muzyczna17:0512 min.
 
Brama Żuławska17:0714 min.
 
Głęboka17:0916 min.
 
Przeróbka17:1118 min.
 
Lenartowicza17:1320 min.
 
Sucharskiego17:1421 min.
 
Kaczeńce17:1522 min.
 
Lessowa17:1623 min.
 
Zimna17:1724 min.
 
Stogi Pasanil17:1926 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy