Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brzeźno12:34
Mazurska12:35
Wczasy12:36
Dworska12:38
al. Hallera12:39
Grudziądzka12:41
Kolonia Uroda12:42
Kościuszki12:44
Mickiewicza12:45
Reja12:46
Wyspiańskiego12:48
Opera Bałtycka12:50
Traugutta12:52
Uniwersytet Medyczny
 
12:53
0 min.
 
Chodowieckiego12:541 min.
 
Brama Oliwska12:552 min.
 
Dworzec Główny12:574 min.
 
Brama Wyżynna12:596 min.
 
Okopowa13:018 min.
 
Żabi Kruk13:029 min.
 
Chmielna13:0310 min.
 
Akademia Muzyczna13:0512 min.
 
Brama Żuławska13:0714 min.
 
Głęboka13:0916 min.
 
Przeróbka13:1118 min.
 
Lenartowicza13:1320 min.
 
Sucharskiego13:1421 min.
 
Kaczeńce13:1522 min.
 
Lessowa13:1623 min.
 
Zimna13:1724 min.
 
Stogi Pasanil13:1926 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy