Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Władysława IV06:46
Nowy Port Oliwska06:47
Przychodnia06:48
Rybołowców06:49
Kasztanowa06:50
Latarnia Morska06:51
Krasickiego06:53
Brzeźno06:54
Mazurska06:55
Wczasy06:56
Dworska06:58
al. Hallera06:59
Grudziądzka07:01
Kolonia Uroda07:02
Kościuszki07:04
Mickiewicza07:05
Reja07:06
Wyspiańskiego07:08
Opera Bałtycka
 
07:10
0 min.
 
Traugutta07:122 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:133 min.
 
Chodowieckiego07:144 min.
 
Brama Oliwska07:155 min.
 
Dworzec Główny07:177 min.
 
Brama Wyżynna07:199 min.
 
Okopowa07:2111 min.
 
Żabi Kruk07:2212 min.
 
Chmielna07:2313 min.
 
Akademia Muzyczna07:2515 min.
 
Brama Żuławska07:2717 min.
 
Głęboka07:2919 min.
 
Przeróbka07:3121 min.
 
Lenartowicza07:3323 min.
 
Sucharskiego07:3424 min.
 
Kaczeńce07:3525 min.
 
Lessowa07:3626 min.
 
Zimna07:3727 min.
 
Stogi Pasanil07:3929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy