Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM03:57
Zajezdnia03:58
Zamenhofa03:59
Wojska Polskiego04:00
Galeria Bałtycka04:02
Klonowa04:03
Jaśkowa Dolina04:05
Miszewskiego04:07
Politechnika04:08
Opera Bałtycka
 
04:10
0 min.
 
Traugutta04:122 min.
 
Uniwersytet Medyczny04:133 min.
 
Chodowieckiego04:144 min.
 
Brama Oliwska04:155 min.
 
Dworzec Główny04:177 min.
 
Brama Wyżynna04:199 min.
 
Okopowa04:2111 min.
 
Żabi Kruk04:2212 min.
 
Chmielna04:2313 min.
 
Akademia Muzyczna04:2515 min.
 
Brama Żuławska04:2717 min.
 
Głęboka04:2919 min.
 
Przeróbka04:3121 min.
 
Lenartowicza04:3323 min.
 
Sucharskiego04:3424 min.
 
Kaczeńce04:3525 min.
 
Lessowa04:3626 min.
 
Zimna04:3727 min.
 
Stogi Pasanil04:3929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy