Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brzeźno15:56
Mazurska15:57
Wczasy15:58
Dworska16:00
al. Hallera16:01
Grudziądzka16:03
Kolonia Uroda16:04
Kościuszki16:06
Mickiewicza16:07
Reja16:08
Wyspiańskiego16:10
Opera Bałtycka
 
16:13
0 min.
 
Traugutta16:152 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:163 min.
 
Chodowieckiego16:174 min.
 
Brama Oliwska16:185 min.
 
Dworzec Główny16:207 min.
 
Brama Wyżynna16:229 min.
 
Okopowa16:2411 min.
 
Żabi Kruk16:2512 min.
 
Chmielna16:2613 min.
 
Akademia Muzyczna16:2815 min.
 
Brama Żuławska16:3017 min.
 
Głęboka16:3219 min.
 
Przeróbka16:3421 min.
 
Lenartowicza16:3623 min.
 
Sucharskiego16:3724 min.
 
Kaczeńce16:3825 min.
 
Lessowa16:3926 min.
 
Zimna16:4027 min.
 
Stogi Pasanil16:4229 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy