Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Brzeźno21:36
Mazurska21:37
Wczasy21:38
Dworska21:40
al. Hallera21:41
Grudziądzka21:43
Kolonia Uroda21:44
Kościuszki21:46
Mickiewicza21:47
Reja21:48
Wyspiańskiego21:50
Opera Bałtycka
 
21:52
0 min.
 
Traugutta21:542 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:553 min.
 
Chodowieckiego21:564 min.
 
Brama Oliwska21:575 min.
 
Dworzec Główny21:597 min.
 
Brama Wyżynna22:019 min.
 
Okopowa22:0311 min.
 
Żabi Kruk22:0412 min.
 
Chmielna22:0513 min.
 
Akademia Muzyczna22:0715 min.
 
Brama Żuławska22:0917 min.
 
Głęboka22:1119 min.
 
Przeróbka22:1321 min.
 
Lenartowicza22:1523 min.
 
Sucharskiego22:1624 min.
 
Kaczeńce22:1725 min.
 
Lessowa22:1826 min.
 
Zimna22:1927 min.
 
Stogi Pasanil22:2129 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy