Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brzeźno21:07
Mazurska21:08
Wczasy21:09
Dworska21:11
al. Hallera21:12
Grudziądzka21:14
Kolonia Uroda21:15
Kościuszki21:17
Mickiewicza21:18
Reja21:19
Wyspiańskiego21:21
Opera Bałtycka
 
21:23
0 min.
 
Traugutta21:252 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:263 min.
 
Chodowieckiego21:274 min.
 
Brama Oliwska21:285 min.
 
Dworzec Główny21:307 min.
 
Brama Wyżynna21:329 min.
 
Okopowa21:3411 min.
 
Żabi Kruk21:3512 min.
 
Chmielna21:3613 min.
 
Akademia Muzyczna21:3815 min.
 
Brama Żuławska21:4017 min.
 
Głęboka21:4219 min.
 
Przeróbka21:4421 min.
 
Lenartowicza21:4623 min.
 
Sucharskiego21:4724 min.
 
Kaczeńce21:4825 min.
 
Lessowa21:4926 min.
 
Zimna21:5027 min.
 
Stogi Pasanil21:5229 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy