Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brzeźno18:53
Mazurska18:54
Wczasy18:55
Dworska18:57
al. Hallera18:58
Grudziądzka19:00
Kolonia Uroda19:01
Kościuszki19:03
Mickiewicza19:04
Reja19:05
Wyspiańskiego19:07
Opera Bałtycka
 
19:09
0 min.
 
Traugutta19:112 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:123 min.
 
Chodowieckiego19:134 min.
 
Brama Oliwska19:145 min.
 
Dworzec Główny19:167 min.
 
Brama Wyżynna19:189 min.
 
Okopowa19:2011 min.
 
Żabi Kruk19:2112 min.
 
Chmielna19:2213 min.
 
Akademia Muzyczna19:2415 min.
 
Brama Żuławska19:2617 min.
 
Głęboka19:2819 min.
 
Przeróbka19:3021 min.
 
Lenartowicza19:3223 min.
 
Sucharskiego19:3324 min.
 
Kaczeńce19:3425 min.
 
Lessowa19:3526 min.
 
Zimna19:3627 min.
 
Stogi Pasanil19:3829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy