Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Brzeźno18:14
Mazurska18:15
Wczasy18:16
Dworska18:18
al. Hallera18:19
Grudziądzka18:21
Kolonia Uroda18:22
Kościuszki18:24
Mickiewicza18:25
Reja18:26
Wyspiańskiego18:28
Opera Bałtycka
 
18:30
0 min.
 
Traugutta18:322 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:333 min.
 
Chodowieckiego18:344 min.
 
Brama Oliwska18:355 min.
 
Dworzec Główny18:377 min.
 
Brama Wyżynna18:399 min.
 
Okopowa18:4111 min.
 
Żabi Kruk18:4212 min.
 
Chmielna18:4313 min.
 
Akademia Muzyczna18:4515 min.
 
Brama Żuławska18:4717 min.
 
Głęboka18:4919 min.
 
Przeróbka18:5121 min.
 
Lenartowicza18:5323 min.
 
Sucharskiego18:5424 min.
 
Kaczeńce18:5525 min.
 
Lessowa18:5626 min.
 
Zimna18:5727 min.
 
Stogi Pasanil18:5929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy