Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brzeźno17:54
Mazurska17:55
Wczasy17:56
Dworska17:58
al. Hallera17:59
Grudziądzka18:01
Kolonia Uroda18:02
Kościuszki18:04
Mickiewicza18:05
Reja18:06
Wyspiańskiego18:08
Opera Bałtycka
 
18:10
0 min.
 
Traugutta18:122 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:133 min.
 
Chodowieckiego18:144 min.
 
Brama Oliwska18:155 min.
 
Dworzec Główny18:177 min.
 
Brama Wyżynna18:199 min.
 
Okopowa18:2111 min.
 
Żabi Kruk18:2212 min.
 
Chmielna18:2313 min.
 
Akademia Muzyczna18:2515 min.
 
Brama Żuławska18:2717 min.
 
Głęboka18:2919 min.
 
Przeróbka18:3121 min.
 
Lenartowicza18:3323 min.
 
Sucharskiego18:3424 min.
 
Kaczeńce18:3525 min.
 
Lessowa18:3626 min.
 
Zimna18:3727 min.
 
Stogi Pasanil18:3929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy