Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Brzeźno12:14
Mazurska12:15
Wczasy12:16
Dworska12:18
al. Hallera12:19
Grudziądzka12:21
Kolonia Uroda12:22
Kościuszki12:24
Mickiewicza12:25
Reja12:26
Wyspiańskiego12:28
Opera Bałtycka
 
12:30
0 min.
 
Traugutta12:322 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:333 min.
 
Chodowieckiego12:344 min.
 
Brama Oliwska12:355 min.
 
Dworzec Główny12:377 min.
 
Brama Wyżynna12:399 min.
 
Okopowa12:4111 min.
 
Żabi Kruk12:4212 min.
 
Chmielna12:4313 min.
 
Akademia Muzyczna12:4515 min.
 
Brama Żuławska12:4717 min.
 
Głęboka12:4919 min.
 
Przeróbka12:5121 min.
 
Lenartowicza12:5323 min.
 
Sucharskiego12:5424 min.
 
Kaczeńce12:5525 min.
 
Lessowa12:5626 min.
 
Zimna12:5727 min.
 
Stogi Pasanil12:5929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy