Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brzeźno06:36
Mazurska06:37
Wczasy06:38
Dworska06:40
al. Hallera06:41
Grudziądzka06:43
Kolonia Uroda06:44
Kościuszki06:46
Mickiewicza06:47
Reja06:48
Wyspiańskiego06:50
Opera Bałtycka
 
06:53
0 min.
 
Traugutta06:552 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:563 min.
 
Chodowieckiego06:574 min.
 
Brama Oliwska06:585 min.
 
Dworzec Główny07:007 min.
 
Brama Wyżynna07:029 min.
 
Okopowa07:0411 min.
 
Żabi Kruk07:0512 min.
 
Chmielna07:0613 min.
 
Akademia Muzyczna07:0815 min.
 
Brama Żuławska07:1017 min.
 
Głęboka07:1219 min.
 
Przeróbka07:1421 min.
 
Lenartowicza07:1623 min.
 
Sucharskiego07:1724 min.
 
Kaczeńce07:1825 min.
 
Lessowa07:1926 min.
 
Zimna07:2027 min.
 
Stogi Pasanil07:2229 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy